Strona główna | Wirtualne biuro | Biuletyn Informacji Publicznej | Mapa serwisu | Kontakt

Aktualności

Trwają prace po wypadku w gminie Koziegłowy (stan z godziny 15.00)

Po skażeniu terenu przyległego do drogi nr 789 w gminie Koziegłowy ZDW prowadzi prace polegające na wybraniu i utylizacji skażonej ziemi.


Wypadek w gminie Koziegłowy - powiat myszkowski (stan z godziny 8.00)

Około północy jadąca z bazy przeładunkowej w Boronowie cysterna z olejem napędowym przekroczyła dozwoloną prędkość. Na odcinku o ograniczeniu 40km/h jechała z prędkością około 80 km/h. W skutek utraty panowania nad pojazdem, cysterna zjechała na pobocze, po czym po próbie wjechania na drogę wywróciła się.


Zbigniew Tabor Przewodniczącym Komitetu Technicznego Polskiego Kongresu Drogowego

06.06.2006 r. w  Warszawie odbyło się posiedzenie Zarządu Polskiego Kongresu Drogowego,  na którym podjęto  uchwałę zatwierdzającą  jednogłośny wybór mgr. inż. Zbigniewa  Tabora  (dyrektora Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach) na Przewodniczącego Komitetu Administracji Dróg Samorządowych i Krajowych.


Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach ogłosił przetarg na awaryjne naprawy dróg wojewódzkich.

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach ogłosił przetarg na awaryjne naprawy dróg wojewódzkich. Jest to efektem przyznania w maju przez Sejmik Województwa Śląskiego dodatkowych środków finansowych na drogi.
 

Wirtualne biuro

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach ul. Lechicka 24 40-609 Katowice tel. 032-781-92-11 fax: 032-781-92-00 kontakt dla mediów: rzecznik@zdw.katowice.pl