Strona główna | Wirtualne biuro | Biuletyn Informacji Publicznej | Mapa serwisu | Kontakt

Aktualności

Zbigniew Tabor Przewodniczącym Komitetu Technicznego Polskiego Kongresu Drogowego

06.06.2006 r. w  Warszawie odbyło się posiedzenie Zarządu Polskiego Kongresu Drogowego,  na którym podjęto  uchwałę zatwierdzającą  jednogłośny wybór mgr. inż. Zbigniewa  Tabora  (dyrektora Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach) na Przewodniczącego Komitetu Administracji Dróg Samorządowych i Krajowych.


Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach ogłosił przetarg na awaryjne naprawy dróg wojewódzkich.

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach ogłosił przetarg na awaryjne naprawy dróg wojewódzkich. Jest to efektem przyznania w maju przez Sejmik Województwa Śląskiego dodatkowych środków finansowych na drogi.


Zakaz poruszania się pojazdów przwożących towary niebezpieczne!

Wojewoda Śląski Rozporządzeniem nr 28/06 wprowadził zakaz poruszania się pojazdów przewożących towary niebezpieczne (ADR) w ilościach wymagających oznakowania tablicami barwy pomarańczowej.


Decyzje Sejmiku Województwa Śląskiego w sprawie dróg wojewódzkich

Zdjęcie

W dniu 22 maja 2006 roku odbyła się XLVIII Sesja Sejmiku Województwa Śląskiego. Wśród 23 podjętych uchwał znalazły się 3 istotnie związane z drogami wojewódzkimi
 

Wirtualne biuro

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach ul. Lechicka 24 40-609 Katowice tel. 032-781-92-11 fax: 032-781-92-00 kontakt dla mediów: rzecznik@zdw.katowice.pl