Strona główna | Wirtualne biuro | Biuletyn Informacji Publicznej | Mapa serwisu | Kontakt

Aktualności

Wznowienie prac przy remoncie DW 908

Od piątku, 1 kwietnia br., po zimowej przerwie, wznowione będą prace przy remoncie DW 908 między Tarnowskimi Górami a Miasteczkiem Śląskim. Na niedzielę, 3 kwietnia lub poniedziałek, 4 kwietnia wykonawca zapowiada rozpoczęcie układania masy bitumicznej. Tym samym trzeba liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

 


Związek Mostowców zaprasza swych członków na wykład

Zdjęcie

19 kwietnia br. w siedzibie ZDW w Katowicach (ul. Lechicka 24) odbędzie się spotkanie techniczne członków Związku Mostowców Rzeczpospolitej Polskiej, którego tematem będzie: „Projektowanie konstrukcji budowlanych, nasypów, murów oporowych oraz stromych skarp z zasadami doboru geosyntetyków”.


Kolejne niewybuchy w Suszcu

Po znalezieniu tydzień temu niewybuchu przez ekipy remontujące DW 935 w Suszcu, saperzy dokładnie przeszukali teren. Znaleźli kolejne cztery niewybuchy. One także zostały wywiezione na poligon i zdetonowane.

Prace przy przebudowie drogi mogą być wznowione.


Suszec: znaleziono niewybuch, prace wstrzymane

W piątek 11 bm. robotnicy zajmujący się przebudową DW 935 w Suszcu natknęli się na niewybuch pochodzący prawdopodobnie z czasów ostatniej wojny. Policja strzegła tego miejsca do czasu przybycia saperów, którzy w sobotę, 12 bm. wywieźli niewybuch. Prace w tym rejonie są wstrzymane.

 
 

Wirtualne biuro

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach ul. Lechicka 24 40-609 Katowice tel. 032-781-92-11 fax: 032-781-92-00 kontakt dla mediów: rzecznik@zdw.katowice.pl