Strona główna | Wirtualne biuro | Biuletyn Informacji Publicznej | Mapa serwisu | Kontakt

Aktualności

Rozpoczął się remont DW 935 w Raciborzu (ul. Reymonta)

Dzisiaj rozpoczął się remont DW 935 (ul. Reymonta w Raciborzu). Wiąże się to z utrudnieniami w ruchu. Obowiązuje ruch wahadłowy. Wraz z postępem pracy organizacja ruchu będzie zmieniana. Obecne rozwiązanie funkcjonować będzie przez 3 do 4 tygodni.


Kolejna awaria łączności telefonicznej – już usunięta

Dziś od rana ZDW w Katowicach został, po raz kolejny pozbawiony łączności telefonicznej. Firma telekomunikacyjna, z której usług korzysta ZDW w Katowicach, poinformowała, że nastąpiła awaria techniczna, która będzie wkrótce usunięta.

* * *

O godz. 12.45 firma telekomunikacyjna usunęła awarię telefonów w biurach ZDW w Katowicach.


Powstaje strategia transportu

Zarząd Województwa Śląskiego powołał Zbigniewa Tabora, dyrektora ZDW w Katowicach w skład Komitetu Sterującego ds. Strategii Rozwoju Systemu Transportu Województwa Śląskiego.

www.slaskie/strategia_transportu/
www.slaskie/strategia_transportu/

ZDW w Katowicach uhonorowany za jakość pracy

Zdjęcie

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach nagrodzony został certyfikatem jakości przyznawanym przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach w ramach I Edycji Programu „Stawiamy na jakość”. Wczoraj w Chorzowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród. W imieniu ZDW w  Katowicach nagrodę przyjął dyrektor Zbigniew Tabor.

 
 

Wirtualne biuro

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach ul. Lechicka 24 40-609 Katowice tel. 032-781-92-11 fax: 032-781-92-00 kontakt dla mediów: rzecznik@zdw.katowice.pl