Strona główna | Wirtualne biuro | Biuletyn Informacji Publicznej | Mapa serwisu | Kontakt

Aktualności

Biuro Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach nie będzie czynne w Wigilię

Wynika to z zarządzenia Marszałka Województwa Śląskiego. Jutro, tj. w piątek, 24 grudnia 2010 roku Urząd Marszałkowski, w tym także biura ZDW w Katowicach będą nieczynne.


Betlejemskie Światło Pokoju w ZDW

Zdjęcie

Po raz dwudziesty Betlejemskie Światło Pokoju będące symbolem ciepła, miłości, pokoju i nadziei dzięki harcerzom z Komendy Śląskiej Chorągwi Związku Harcerstwa Polskiego zawitało do województwa śląskiego. Pierwszy raz dotarło do Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach.


DW 924 otwarta po tragicznym wypadku

Zdjęcie

Dziś ok. godziny 22.00 otwarto dla ruchu DW 924. Droga była zamknięta od wczorajszego popołudnia z powodu tragicznego wypadku. Z wiaduktu nad torami kolejowymi stoczył się ciągnik siodłowy z cysterną. Kierowca zginął.


Nowe opady. Trudna sytuacja na drogach

Ostatni weekend przyniósł bardzo duże opady śniegu. Wszystkie drogi wojewódzkie są przejezdne, jednak na niektórych odcinkach jeszcze dziś rano występowały utrudnienia w ruchu.
Na DW 417, w powiecie raciborskim droga została zawiana śniegiem z pól i ruch odbywał się jednym pasem. Podobna sytuacja występowała na DW 917, także w powiecie raciborskim.
 

Wirtualne biuro

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach ul. Lechicka 24 40-609 Katowice tel. 032-781-92-11 fax: 032-781-92-00 kontakt dla mediów: rzecznik@zdw.katowice.pl