Strona główna | Wirtualne biuro | Biuletyn Informacji Publicznej | Mapa serwisu | Kontakt

Aktualności

X Śląskie Forum Drogownictwa

Zdjęcie

 

 

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach zaprasza na Międzynarodową Konferencję X Śląskie Forum Drogownictwa, które odbędzie się  w dniach 13-14 czerwca 2024 r.  w Hotelu Klimczok w Szczyrku.

 

 

 

Śląskie Forum Drogownictwa, zapoczątkowanie i organizowane przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach już po raz dziesiąty, posiada ugruntowaną pozycję wśród konferencji technicznych i każdorazowo gromadzi wielu specjalistów branży drogowej z Polski i Europy. Zagadnienia poruszane na X ŚFD to m.in. zmiany klimatu i dekarbonizacja w drogownictwie, technologie bitumiczne stosowane w budowie i u trzymaniu dróg, technologie betonowe dróg i obiektów inżynierskich oraz bezpieczeństwo ruchu drogowego i zarządzanie ruchem. Zaprezentowane zostaną też wybrane projekty badawcze w Niemczech i w Polsce.

Tegoroczne Forum będzie wyjątkowe nie tylko z uwagi na jego dziesiątą edycję, w tym roku 25-lecie swojej działalności obchodzi Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach.

 

2024-05-21

 
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach ul. Lechicka 24 40-609 Katowice tel. 032-781-92-11 fax: 032-781-92-00 kontakt dla mediów: rzecznik@zdw.katowice.pl