Strona główna | Wirtualne biuro | Biuletyn Informacji Publicznej | Mapa serwisu | Kontakt

Aktualności

Uwaga! Całkowite zamknięcie DW 936 dla tranzytu

Zdjęcie

W poniedziałek, 06 czerwca br., o godzinie 11:00 na przebudowywanej DW 936 w Wodzisławiu Śląskim wprowadzony zostanie kolejny etap tymczasowej organizacji ruchu. Polega on na całkowitym zamknięciu dla ruchu kołowego odcinka ul. Młodzieżowej (DW 936) od skrzyżowania z ul. Oraczy do skrzyżowania z ul. Ks. Edmunda Szwedy.

 

Ruch tranzytowy zostanie poprowadzony objazdami (patrz mapy), natomiast mieszkańcy domów znajdujących się na zamkniętym odcinku drogi i komunikacja miejska, będą mieli możliwość przejazdu przez teren budowy, jednak wiązać się to będzie z możliwymi utrudnieniami w trakcie prowadzenia robót.

 

Dostęp do posesji znajdujących się na wyłączonym z ruchu odcinku ul. Młodzieżowej (DW 936) będzie możliwy przez tymczasowe podjazdy z kruszywa, za wyjątkiem sytuacji w których niezbędne będzie rozebranie najazdów w celu przeprowadzenia robót budowlanych, o czym mieszkańcy na bieżąco będą informowani.

Ruch pieszych będzie możliwy niezależnie od prowadzonych prac drogowych, chodnikiem po północnej stronie jezdni.

Przypominamy, że jest to teren budowy. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, tym bardziej że intensyfikacja prac skutkować będzie użyciem przez ekipy budowlane większej ilości sprzętu.

 

Zdjęcie

2022-06-02

 
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach ul. Lechicka 24 40-609 Katowice tel. 032-781-92-11 fax: 032-781-92-00 kontakt dla mediów: rzecznik@zdw.katowice.pl