Strona główna | Wirtualne biuro | Biuletyn Informacji Publicznej | Mapa serwisu | Kontakt

Aktualności

Zmarł Prezydent BASt

Zdjęcie

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach otrzymał w dniu 11.03.2021 smutną wiadomość, która cytujemy w całości:

"Opłakujemy stratę naszego Prezydenta.

Z wielkim smutkiem i współczuciem informujemy o śmierci Prezydenta Stefana Strick’a. Straciliśmy Go nieoczekiwanie i zbyt szybko. Zmarł po krótkiej i ciężkiej chorobie 27 lutego 2021 roku w wieku 61 lat. Zmarły był Prezesem Federalnego Instytutu Badawczego Autostrad od 2011 roku. W tym czasie zdecydowanie ukształtował BASt swoimi pomysłami - chcemy kontynuować tę drogę. Będzie nam brakowało Jego uwagi, osobowości, doświadczenia i kompetencji, które były wysoko cenione w kraju i za granicą. Najgłębsze współczucie kierujemy do Jego rodziny i wszystkich bliskich.

Pracownicy BASt."

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach od wielu lat współpracuje z BASt. Pracownicy tej instytucji regularnie uczestniczą w organizowanym przez nas Śląskim Forum Drogownictwa. Przez lata postrzegaliśmy Pana Strick’a jako osobę serdeczną, pomocną, otwartą na nasze wspólne projekty. Doceniliśmy Jego mądrość i dalekowzroczność. Będzie nam Go bardzo brakowało.

Zdjęcie
Zdjęcie

2021-03-12

 
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach ul. Lechicka 24 40-609 Katowice tel. 032-781-92-11 fax: 032-781-92-00 kontakt dla mediów: rzecznik@zdw.katowice.pl